مقاله در مورد اهميت پوستر


در حال بارگذاری
2 بهمن 1398
word
10ص
623 بازدید
۵,۴۰۰ تومان
خرید

مقاله در مورد اهميت پوستر

چکیده مقاله:

پوستر بيشتر از بيل برد به اطلاع رساني مي پردازد. عرصه هاي كاربردي پوستر در مكان عمومي فضاهاي داخلي كه مردم فرصتي براي خواندن پيدا مي‌كنند. پوستر اطلاعاتي مختصر و كامل به خواننده مي دهد و اين به طراحي حروف و رنگ آن بستگي دارد. همين باعث شده حوزه هاي وسيعي را براي خلاقيت داشته باشد.

اهميت رنگ در پوستر

جالبترين ويژگي هر پوستر مربوط به رنگ و تأثيرات آن در پوستر است. براي مثال رنگ سبز مي تواند بسيار شديد و بي روح و يا بسيار جاندار و با احساس مشاهده گردد. مي تواند عامل حركت يا بيان كننده بيماري و پوسيدگي باشد. از طرف ديگر مي تواند بيانگر صلح و آرامش باشد و با طبيعت و روستا و طريقه سالم زندگي در پيوند باشد. همه رنگ هاي قابل رؤيت در اين غناي ارتباط سمبليك سهيم هستند. با اين مثال روشن مي گردد چگونه رنگ در پوستر جهت رسانايي پيام اضافه مي گردد. و بنابراين بخش ضروري از طراحي است اما اين زماني تحقق خواهد يافت كه طراح رنگ هاي كاربردي را درك كند و در بيان آنها ساعي باشد.

يك طراح پوستر در بخش رنگ بايد توجه به تراكم ارتعاش آن يا نرم و رنگ پريده بودن با درجه حرارت آن گرم است يا سرد يا ميزان جذابيت آن براي بازار، باب روز است با ارزان و نقش آن پوستر به نسبت سنت و وابستگي به مدرن بايد اطلاعاتي داشته باشد. رنگ ها ويژگي هاي مشخصي دارند و اين ويژگي در خلال نوسانات مد كه جنبه هاي ديگر رنگ از قبيل مقبوليت و ثمرت را تحت تأثير قرار مي دهد هم چنان باقي ماندن اين ويژگي هاست كه پيام رنگ را منتقل مي كند.

و………..

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید به آیدی تلگرام mypz99 پیام بدهید.
  • درصورتی که رمز دوم نداشتید و یا نتوانستید اینترنتی پرداخت انجام بدهید به ایدی تلگرامmypz99 پیام بدهید و یا با ایمیل abandoc14@gmail.com در ارتباط باشید

 برچسب ها: